Noví trenéři brokařů | Střelba Morava - Broková střelnice Brno
Archivy
Statistika
  • 0
  • 19
  • 72
  • 379
  • 1 639
  • 272 067

Noví trenéři brokařů

Noví trenéři brokařů.

Na základě požadavku   byl KS JmK uspořádán ve dnech 6.-7.4.2019  kurz trenérů III. třídy. Školení proběhlo na brokové střelnici v Brně, Soběšicích. SSK z jižní Moravy nepřihlásily žádného „kulaře“, takže trenérský kurz byl v režii „brokařů“.  Program kurzu byl zveřejněn na našich webových stránkách a školícími lektory dodržen. Ze šesti předem přihlášených zájemců se na poslední chvíli omluvili dva žadatelé. Vedoucím kurzu byl trenér pan Luboš Adamec, kterému v metodické oblasti  pomáhal pan Doležal Jiří. Oba přednášející s nejvyšší trenérskou licenci. Technické zabezpečení zajišťoval správce střelnice ing. Vagner.                               

Program byl na základě absence „kulařů“ upraven a uvolněný časový prostor věnován  rozšíření o praktické ukázky ostré střelby v sobotu. Na střelištích skeet byly frekventantům  představovány  nejdůležitější zásady, pravidla, ale také hrubé chyby, které začínající střelci v počátečním výcviku dělají.                                                                             Teoretická příprava, přednášení různých  témat, nauka o zbrani, základy balistiky, bezpečnost, metodika sportovního treninku byla prováděna v prostorách  vyhřáté  společenské místnosti. Zázemí kurzu včetně zajištění ubytování a občerstvení bylo na dobré úrovni. 

             V neděli po krátkém opakování přistoupili frekventanti  k  vyplnění testových otázek a složení závěrečných zkoušek.  Po vyhodnocení testů budou všechny písemné materiály, vyhodnocení zaslány na sekretariát ČSS do Prahy kde jim budou vystaveny nové průkazy.   My můžeme konstatovat, že brokaři rozšířili svou trenérskou   základnu o nová  jména  Kaláb Jiří, Zapletal Jakub, Vláčil Jindřich a Seidl Pavel. Páni trenéři, přejeme Vám do práce s talenty hodně štěstí.

Admin

několik obrázků z kurzu

Brno

Naši činnost a provoz finančně podporuje město Brno

 


 
Jihomoravský kraj
 


Český střelecký svaz


 

Kalendář
Únor 2024
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829