Home | Střelba Morava
Archivy
Statistika
  • 0
  • 107
  • 634
  • 1 504
  • 5 374
  • 165 025

Home

V souvislosti se státoprávním rozdělením ČR a vznikem nových krajů, byla sjezdem v roce 2013 ČSS zřízena Krajská sdružení ČSS. Tato KS ČSS mají v daném kraji plnit koordinační funkci střelecké činnosti registrovaných SSK v daném regionu. Tato KS zprostředkovávají informace, připomínky  a poznatky ze své činnosti směrem k řídícím orgánům ČSS a obráceně. Příslušným SSK pomáhají v oblasti organizací kurzů trenérů a rozhodčích, soutěžích krajského charakteru a krajských soustředění. KS koordinuje a metodicky napomáhá rozvoji talentů v klubech. V nejsilnějších krajích kde vedle KS existuje Regionální střelecké centrum mládeže (RSCM) spolu úzce spolupracují na výchově talentů a péči o státní reprezentanty. KS však není nadřazeno RSCM ani  nemá řídící a kontrolní pravomoc vůči SSK. RSCM je řízeno přímo ČSS. Pro dobrou informovanost svých členských SSK provozujeme webové stránky.  www.strelba-morava.cz  pro kulové disciplíny a www.brokova-strelnice-brno-sobesice.cz  pro brokové disciplíny.

       Naše KS ve své činnosti je podporováno  finančně cestou JmK,  získanými sponzory a dotací od ČSS ve výši dle počtu registrovaných členů ČSS. Obhospodařuje vlastní majetek a majetek ČSS. Sídlo KS JmK je registrováno v Lednici, avšak střelecká činnost probíhá na vícero místech a v různých disciplínách.                                                                 Brokové disciplíny Skeet a Trap provozují činnost na brokové střelnici v Soběšicích. Kulové disciplíny se střílí na vzduchovkové střelnici ČSS v centru Brna na Hybešově ulici č..46.   Malorážní zbraně (pušky a pistole) se střílí na střelnici v Kuřimi, Lulči a Pravlově. 

       KS JmK každoročně skládá účty ze sportovní činnosti a hospodaření nadřízenému úřadu JmK. Valná hromada KS JmK jednou za 4 roky volí výbor KS, který po dobu uděleného mandátu řídí činnost KS JmK.

tady představujeme činnost na vzduchovkové střelnici v Brně na Hybešově ulici 46.

a tady představujeme zázemí brokové střelnice v Soběšicích

Brněnské střelectví bylo vždy a je zásobárnou talentů, kteří pod vedením zkušených trenérů tvoří bohatou základnu reprezentace ČR. Zejména v brokových disciplínách. Pokud je Ti 11 – 12 let a sportovní střelba Tě oslovila, přijď mezi nás. Pokus se i Ty vstoupit do řad budoucích  reprezentantů.  Rodičové navštivte nás se svými dětmi.

admin 

brno

naši činnost a provoz finančně podporuje město Brno

 

http://www.kamzasportemvbrne.cz


 

banner_css


 

Nejnovější příspěvky
Kalendář
Červenec 2021
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031