tato stránka slouží k informacím ohledně závodu Brněnský pohár

dnes odpoledne probíhají tréninky. V 17 hodin proběhne Technická porada a losování. Rozlosování a časový rozpis bude večer vyvešen na těchto stránkách

SKEET – Brněnský pohár 2019 – Časový plán

SKEET – Brněnský pohár 2019 – Rozlosování

TRAP – Brněnský pohár 2019 – Časový plán

TRAP – Brněnský pohár 2019 – Rozlosování

zítra v sobotu začínají závody přesně v 9:00 hodin

počasí zrovna moc nepřeje, prší. Přesto závody mají hladký průběh. Dostřelují se poslední položky. Průběžné výsledky z prvního dne zveřejníme co nejdříve. Po odstranění technického problému zveřejňujeme průběžné výsledky prvního dne.

07.09.2019 VYSLEDKY_SKEET

07.09.2019 VYSLEDKY_TRAP

Neděle dopoledne za deštivého počasí se dostřeluje druhá část závodu a bojuje se o účast ve Finale.  Ta začnou ve 13 hodin. Jak to všechno dopadlo?

Ve dnech 6.-8.9.2019 na brokové střelnici v Brně Soběšicích proběhla Brněnský Pohár v brokových disciplínách Trap a Skeet. Pozvání přijalo 74 střelců, z toho 43 v Trapu a 31 ve Skeetu. Ze zahraničí přijeli střelci z Litvy, Slovenska a Ukrajiny. Střílelo se ve všech kategoriích. Závodu po oba dny nepřálo příliš počasí a tak se střílelo za deště. Zejména střelcům disciplíny skeet déšť znepříjemňoval průběh závodu. Organizátoři KS JmK se akce zhostili dobře a to také díky dobré práci sboru rozhodčích.

V disciplíně Skeet Muži zvítězil Dainis Upelnieks z Litvy se 119 terči a 54 Finale před Janem Zámečníkem se 117 terči a 53 Finale. Třetí příčku obsadil Jiří Kaláb z Komety Brrno se 121 terči a 42 finale. Mezi ženami zvítězila Hana Adámková se 108 terči a 47+2 Finale před Barborou Šumovou se 116 terči a 47+1 Finale. Třetí skončila Radka Mančíková se 106 terči a 3 Finale. Všechny ženy z SKP Kometa Brno.

Mezi dorostenci vyhrál Bohumil Vobr z Dukly HK ziskem 115 terčů a 51 Finale před Josefem Stránským z Komety Brno 115 terčů a 48 F. Bronzovou pozici obsadil Martin Včelička z KBS Písek se 109 terči a 39 F.  Sloučenou kategorii junorek s dorostenkami vyhrála Denisa Zdeňková z Dukly HK se 104 terči před Simonou Hejdukovou z Target Pardubice. Ta nastřílela 91 terčů. Třeti příčku získala Anda Lita Vavere z Litvy s 82 terči.

V disciplíně Trap Muži vyhrál Michal Hojný z Dukly HK se 116 terči a 44-6F před Martinem Dvořákem z SSK Kostelecký s 119 terči a 44-5 F. Jan Borkovec z Komety Brno s nastřílenými 120 terči a 34 F obsadil třetí místo. Sloučené kategorii ženy, juniorky, dorostenky vévodila Nina Slamková ze Slovenska s 98 terči a 38F před Marií Liščákovou s 90 terči a 36 F. Tereza Závišková z Active sport s 92 terči a 24 F obsadila třetí místo. Dorostenci a junioři si medaile rozdělili následovně. Zvítězil Bedřich Chaloupka z Shooting Hrdlička se 111 terči a 44F. druhé místo vystřílel Vít Hrdlička z SKP Kometa Brno se 105 terči a 40F. bronzovou medaili vystřílel Matěj Peterek z Active sport se 111 terči a 33 F.

Dekorovaní závodníci obdrželi od pořadatele drobné věcné ceny a sponzorské dary. Ředitel závodu poděkoval za účast a pozval účastníky na další ročník „Brněnského Poháru“.